O firmie

Ponad 30 lat doświadczenia

Firma Remasz z/s w Rudzie Śląskiej powstała w 1991 roku jako spółka cywilna. Od 2018 roku prowadzi działalność jako Remasz Sp. z o.o.

Posiadamy przeszło 30-letnie doświadczenie w produkcji maszyn i urządzeń. Od podstaw projektujemy i produkujemy specjalistyczne urządzenia dla przemysłu górniczego, metalowego i do indywidualnych zastosowań. Obecnie, poza sektorem wydobywczym, na coraz większą skalę działamy w branży drogowej i budowlanej.

Remasz Sp. z o.o. - 30 lat doświadczenia w produkcji maszyn i urządzeń

Od zawsze blisko górnictwa

Od samego początku działalności jesteśmy silnie związani z przemysłem górniczym. Nasze wózki hamulcowe typu WHR-1 i WHR-1/N wykorzystywane są we wszystkich kopalniach w Polsce, a także w wielu kopalniach zagranicznych, m.in. w Rosji, Chinach, Niemczech, Czechach czy na Słowacji.

Remasz blisko górnictwa

Innowacyjne zaplecze

Dysponujemy własnym, bardzo rozbudowanym i nowoczesnym parkiem maszynowym. W procesach produkcji sięgamy po nowatorskie rozwiązania, które bezpośrednio przekładają się na jakość, trwałość oraz innowacyjność oferowanych produktów.

Nowoczesny park maszynowy

Wyspecjalizowana załoga

Naszą największą siłą jest doświadczona, wyspecjalizowana w szerokim zakresie załoga, nadzorowana przez wykwalifikowaną kadrę kierowniczą – wybitnych ekspertów w swoich dziedzinach.

Remasz - Wyspecjalizowana załoga

Ciągły rozwój

Bezustannie rozwijamy zakres usług, aby nie tylko odpowiadać na potrzeby kontrahentów, ale również móc je wyprzedzać. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe wyzwania. To one motywują nas do dalszego, dynamicznego rozwoju.

Remasz - specjalistyczne urządzenia i maszyny dla górnictwa

KONTRAHENCI

 1. SMT SCHARF Polska Sp. z o.o.
 2. ABF-Mosty Sp. z o. o.
 3. BEVEX-BANSKÝ VÝSKUM SPOL. R.O
 4. FERRIT R.O
 5. ZBMD Sp. z o. o.
 6. PG ”SILESIA” Sp. z o.o.
 7. SMT Scharf GmbH
 8. Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu
 9. FITE a.s.
 10. HOJER TRANS, spol. s r.o.
 11. ATUT Sp. z o.o.

Nasi Partnerzy